0528-077713
  • טיפול נטורופתי / ייעוץ הוליסטי
  • רפואה טבעית
  • מוצרים טבעיים

תקנון האתר

ברוך הבא לאתר "המרכז לרוקחות אלטרנטיבית" האתר, תכני האתר, המידע והשרותים המוצעים באתר זה, מופעלים ע"י "המרכז לרוקחות אלטרנטיבית" (להלן: "האתר").

1. הגדרות:
"אתר" – אתר "המרכז לרוקחות אלטרנטיבית www.alternativypahrmacy.com
"תקנון האתר ו/או תנאי שימוש" – תקנון זה. "הנהלת האתר" – לרבות מפעילי האתר ואו מנהלי האתר ו/או בעלי האתר. "מוצר" ו/או "מוצרים" – כל מוצר אשר מוצע למכירה באתר. "תוסף מזון" – תוסף מזון ו/או תוסף תזונה ו/או צמחים ואו צמחי מרפא ו/או הומופתיה. "פעולה" – כל פעולה שהיא כגון: גלישה באתר ו/או רכישת מוצרים ו/או קבלת ייעוץ כלשהו בכל דרך שהיא ו/או קביעת טיפול ו/או קבלת מידע כללי מתוכן האתר.

"ייעוץ"- כל יעוץ שמתקבל ישירות ו/או בעקיפין מהשימוש באתר לרבות: ייעוץ פרונטלי, ו/או ייעוץ באמצעות הטלפון, ו/או ייעוץ באמצעות הדואר האלקטרוני ו/או בכל דרך שהיא.
"משתמש"- כל הנכנס לאתר לרבות אדם ו/או גוף ו/או גורם ועושה בו שימוש כלשהו – בין אם שימוש ישיר או עקיף בין אם כלקוח המבצע רכישה ו/או התייעצות כלשהי ו/או קבלת מידע מהאתר ובין אם כגולש אקראי.

"גלישה"- באמצעות מחשב נייח ו/או נייד ו/או נייד ו/או מחשב כף יש ו/או בכל אמצעי או דרך אחרת. "מידע" – כל התכנים המצויים באתר זה לרבות טקסטים ו/או תמונות, ו/או קישורים ו/או גרפיקה ו/או לוגו ו/או מוצרים ו/או פירוט המוצרים ו/או פירוט המרכיבים ו/או צילום ו/או כתבות כלשהן ו/או ראיונות טלוויזיונים ו/או ראיונות כלשהן ו/או מכתבי המלצה. "קישורים" – קישורים לאתרי אינטרנט אחרים שאינם מופעלים על ידי מפעיל אתר זה ומהווים צד ג'.
"רכישה" – קנית מוצר באמצעות האתר ו/או טלפונית ו/או פרונטלית ו/או בכל דרך אחרת.

2. כללי:
2.(1). טרם השימוש באתר יש לעיין בתקנון האתר ובתנאי השימוש. גלישה באתר ו/או פעולה כלשהי באתר מהווה הסכמה לתקנון האתר ותנאי השימוש ולכך שלא תהינה כל טענה ו/או תביעה משפטית כנגד מפעילי האתר ו/או מי מבעליו. במידה ואינך מסכים לתקנון האתר ו/או תנאי השימוש, הינך מתבקש לחדול מלגלוש ו/או לעשות שימוש כלשהו באתר.
2.(2). על מנת להשתמש באתר עליך להיות מעל גיל 18.
2 (3). מפעילי האתר רשאים לשנות תקנון זה ו/או תנאי השימוש באתר מפעם לפעם. שימוש באתר מהווה הסכמה לאמור בתקנון האתר ו/או תנאי השימוש בכל עת. על המשתמש באתר לחזור ולהתעדכן עצמאית בתקנון האתר ו/או תנאי השימוש באתר מעת לעת.

3. האתר אינו מהווה תחליף להמלצה רפואית:
3 .(1). האתר נועד למידע בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או המלצה רפואית ו/או אבחנה רפואית ו/או טיפול רפואי.
3.(2). כל המידע המוצע באתר ו/או המוצרים ו/או שרותים ו/או יעוץ אלטרנטיבי ו/או יעוץ כלשהו לרבות מידע שעשוי להיות מוצע באתר (ישירות ו/או דרך קישורים) נועדו למטרת מידע והרחבת ידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי.
3.(3). כל המידע המוצע באתר (ישירות ו/או דרך קישורים) לרבות מידע הקשור למצב רפואי ו/או נפשי ו/או בריאותי הינו למטרת מידע כללי בלבד ואינו מהווה תחליף ליעוץ רפואי.
3.(4). כל המוצרים הנמכרים באתר לרבות תוספי מזון אינם תרופות ואינם באים להחליף טיפול תרופתי.
3.(5). המידע באתר הינו כללי בלבד ועל כן,אין להשתמש במידע המצוי באתר כהמלצה רפואית ו/או הכוונה רפואית ו/או אבחון ו/או טיפול בבעיות רפואיות ו/או נפשיות.
3.(6). בכל הנוגע למצב רפואי – יש להוועץ עם הרופא המטפל.
3.(7). כאמור, אין להסתמך על המידע באתר כמידע רפואי ובכל מקרה ובכל בעיה ובייחוד בעת חירום יש לפנות לייעוץ רפואי על ידי הרופא המטפל ו/או קופת החולים ו/או בית החולים ללא דיחוי.
3.(8). מובהר כי כל המידע המצוי באתר משקף את דעתו האישית של הכותב בלבד.
3.(10). טרם קבלת החלטה בנוגע לטיפול ו/או תוסף תזונה ו/או צמחי מרפא ו/או הומיופתיה – יש להוועץ עם הרופא המטפל.
3.(11). אין לפרש המידע באתר כפנייה אישית, יש לזכור כי כל אדם שונה מהשני וייתכנו שינויים בין תגובת אדם אחד למוצר לאדם אחר.
3.(12). השימוש בתוסף תזונה ו/או צמחי מרפא ו/או הומיופתיה אינו מהווה בשום אופן תחליף לשימוש בתרופות מרשם, ובשום אופן אין להפסיק את השימוש בתרופות המרשם ללא המלצת הרופא המטפל.
3.(13). אנשים הנוטלים תרופות מרשם – יש להוועץ ברופא המטפל לפני השימוש
3.(14). יש לעיין בתווית היצרן טרם נטילת תוסף תזונה ו/או צמחי מרפא.
3.(15). אין להשתמש במוצר במידה וידוע על רגישות לאחד ממרכיבי המוצר.
3.(16). המידע באתר הינו מעולם הרפואה האלטרנטיבית ואינו נועד להוות תחליף לרפואה הקונוונציונלית ועל כן אין להסתמך על המידע באתר כמידע רפואי.
3.(17). המידע המצוי באתר איננו מהווה הבטחה ו/או התחייבות כשלהי לתוצאה מסויימת.

4. גבולות אחריות:
4.(1). אחריות האתר למוצרים הנמכרים בו מוגבלת לעלות המוצר בלבד.
4.(2). עצם הרכישה מהווה הסכמה כי הנהלת האתר ו/או מי מבעליו לא ישאו באחריות כלפי הרוכש ו/או צד ג' בנוגע למוצר הנרכש לרבות כל נזק ישיר ו/או עקיף שייגרם עקב השימוש במוצר ו/או הפסקת השימוש ו/או אי תקינות המוצר ו/או הסתמכות על המידע באתר ו/או קישורי האתר.
4.(3). המוצרים הנמכרים באמצעות האתר לרבות תוספי המזון, אינם מהווים ערובה לתוצאות השימוש בהם והמשתמש מוותר מראש על כל טענה שעלולה להיות לו בנוגע לתוצאות ו/או העדר תוצאות השימוש במוצר.
4.(4). היות והשימוש באתר אינו יכול להוות התאמה ספציפית לכל משתמש ומשתמש, השימוש באתר ותכניו ניתנים לשימוש כפי שהם (as is) בהתאם להחלטת הנהלת האתר. למשתמש באתר לא תהיה כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הנהלת האתר ו/או מי מבעליו בגין השימוש באתר ו/או בתוכן האתר וברור למשתמש כי האחריות בגין השימוש באתר ו/או בתוכן האתר חלה עליו באופן בלעדי.

5. רכישה:
5.(1). טרם רכישה באתר יש לקרוא היטב תקנון זה ו/או תנאי האתר.
5.(2). ביצוע רכישה מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה ו/או תנאי האתר.
5.(3). על מנת לבצע רכישה כל שהיא באתר, עליך להיות מעל גיל 18, ובעל כרטיס אשראי תקף על שמך.
5.(4). רכישה עשויה להתבצע גם בשיחה טלפונית עם נציג מטעם האתר.
5.(5). בעת הרכישה הינך מאשר "למרכז לרוקחות אלטרנטיבית" להשתמש בפרטי כרטיס האשראי לצורך חיוב המוצר הספציפי אותו רכשת בלבד ובמידת הצורך גם עבור דמי המשלוח.

6. זמני אספקה:
6.(1).הנהלת האתר עושה הכל על מנת לספק כל הזמנה בהקדם האפשרי. משלוח ההזמנה בפועל יעשה לאחר קבלת אישור מחברת האשראי, במידה והמוצר במלאי.
6.(2). מרגע ביצוע ההזמנה, יש לאפשר עד 10 ימי עסקים להגעת המוצר, במידה וקיים במלאי.
6.(3). במידה והנך מעוניין לזרז את קבלת המוצר, יש אפשרות להוסיף לדמי המשלוח תשלום בעבור דואר שליחים.
6.(4). הנהלת האתר, אינה מתחייבת לעמוד בטווח זמן זה בתקופת החגים, שכן אינה יכולה לקחת אחריות על זמני אספקת הדואר ו/או השליחים בשל העומס בתקופות אלו.
6.(5). הנהלת האתר, אינה מתחייבת לעמוד בזמנים אלו במקרים של כוח עליון ו/או ארועים שאינם בשליטתה. במקרה זה, נציג מטעם האתר רשאי לעדכן על ביטול ההזמנה וביטול החיוב בעבור ההזמנה.
6.(6). במידה והוזמן מוצר אשר חסר במלאי, נציג בטעם האתר ייצור עמך קשר על מנת לעדכן אותך בזמני הגעת המוצר. במקרה ומוצר חסר במלאי, זמני האספקה עשויים להשתנות .
6.(7). בעת ההזמנה, יש לוודא כי סופקו כל הפרטים הנכונים למשלוח כגון: כתובת ומספר טלפון זמין. במקרה וסופקו פרטים שגויים, והמוצר יחזור בשל הפרטים השגויים, תחוייב בגין דמי המשלוח.

7.מחירים באתר:
7.(1). המחירים המוצעים באתר לרבות הנחות ו/או מבצעים מיוחדים רלוונטים לרכישה באתר בלבד ועשויים להיות שונים מהמחירים המוצעים ברכישה בדרך אחרת.
7.(2). הנהלת האתר רשאית לשנות המחירים ו/או דמי המשלוח מעת לעת.
7.(3). כל המחירים באתר כוללים מע"מ, אלא אם כן צויין אחרת.

8. החלפת מוצרים:
8.(1). ניתן להחזיר ו/או להחליף המוצר תוך 14 יום מיום קבלת המוצר ובתנאי שימולאו כל תנאים המצטברים להלן:
8.(1).(1). הודעה טלפונית ו/או באמצעות המייל על החזרת / החלפת המוצר.
8.(1).(2).המוצר יוחזר ארוז באריזתו המקורית וסגור בסגירת היצרן.
8.(1).(3). לא נעשה במוצר כל שימוש.
8.(1).(4). המוצר הוחזר בשלמותו בדואר חוזר "למרכז לרוקחות אלטרנטיבית".

9. פרטיות:
9.(1). פרטי משתמשי האתר יישמרו על ידי מפעיל האתר והמפעיל אחראי לשמירת פרטיות למעט החריגים הבאים:
9.(1).(1). השימוש אשר נעשה על ידי המשתמש אינו חוקי.
9.(1).(2). המידע שהמשתמש עשה בו שימוש נדרש להגנת האינטרסים של האתר.
9.(1).(3). המידע שהמשתמש עשה בו שימוש נוגד את האינטרסים של האתר ו/או בא לפגוע באתר.
9.(2). הנהלת האתר רשאית לעשות שימוש בפרטי המשתמש לצורך סטטיסטיקות ו/או שיפור השירות ו/או משלוח הודעות פרסומיות מעת לעת. במידה ואינך מעוניין לקבל הודעות מסוג זה, יש לפנות להנהלת האתר באמצעות הדואר האלקטרוני ו/או מסרון ולהודיע על בקשתך להסרה מרשימת התפוצה.
9.(3). לצורך הגנה על פרטי המשתמש, תמלא הנהלת האתר אחר הוראות הגנת הפרטיות כקבוע בחוק.

10. זכויות יוצרים:
10.(1). כל המידע המצוי באתר שייך לבעלי הזכויות בו, בין אם נכללה הודעת זכויות יוצרים ובין אם לאו.
10.(2). חל איסור לעשות כל שימוש במידע זה ללא הסכמה מנהלת באתר בכתב.

11. קישוריות:
11.(1). האתר עשוי להכיל קישורים לאתרים אחרים שמופעלים על ידי מפעיל אחר – מובהר בזאת כי אין למפעיל אתר זה כל קשר לאתרים אלו. מטבע הדברים אין למפעיל אתר זה כל שליטה על התכנים ו/או הפרסומים ו/או התמונות וכל מידע שהוא באתרים אחרים ועל כן אין האתר נושא באחריות על כל מידע שהוא המצוי באתרים אלו.
11.(2). מפעיל האתר איננו אחראי על כל נזק ו/או אובדן כלשהו ישיר או עקיף העלול להגרם מפעולה ו/או שימוש כלשהו באתר.
11.(3). מפעיל האתר איננו אחראי על כל נזק ו/או אובדן כלשהו ישיר או עקיף לרבות נזק שנגרם בעקבות שימוש ביישומי תוכנה.

12. שחרור מאחריות:
השימוש באתר ו/או בקישורים הוא באחריות המשתמש בלבד, אין הנהלת אחראית על השימוש באתר ו/או המידע ו/או הקישוריות ו/או המוצרים הנמכרים באתר.

13. סמכות שיפוט:
השימוש באתר ותנאי השימוש בו כפופים לחוקי מדינת ישראל בלבד ולסמכות הבלעדית של בית המשפט בתל אביב ישראל.

14. כללי:
כל האמור בתקנון זה ו/או באתר מתייחס באופן שווה לשני המינים, אף אם מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.