0528-077713
  • טיפול נטורופתי / ייעוץ הוליסטי
  • רפואה טבעית
  • מוצרים טבעיים

נטורפתיה / טיפול נטורופתי / ייעוץ נטורופתי

שמי אילן ללבניקוב, וגם אני - כמו סבי ואבי - רוקח. את התואר השני ברוקחות 'מגיסטר' M.Sc pharm ואת התואר.dr. Pharm קיבלתי מאוניברסיטת סגד בהונגריה בהצטיינות. מספר רישיון העבודה שלי בארץ הנו 6851, ואני חבר בארגון הרוקחות בישראל.

בין השנים 1998-1996 למדתי לתואר B.Sc בביולוגיה מטעם הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל אביב. בשנים אלו עבדתי כאחראי על הכנות צמחי מרפא והומיאופתיה בבית מרקחת גדול בתל-אביב. בעת לימודיי בהונגריה שימשתי במשך כשלוש שנים עוזר מרצה במחלקת צמחי המרפא בפקולטה לרוקחות. התפקיד דרש הנחיית סמינריונים והרצאות בנושאי צמחי מרפא מערביים ושימושם ברפואה המודרנית.

בתום לימודי הרוקחות קיבלתי על עצמי את משרת ניהול בית המרקחת 'הנביאים' במרכז תל-אביב. במסגרת התפקיד אני אחראי לתפעולו השוטף של המקום, וכמומחה לצמחי מרפא סינים ומערביים. אני עוסק בהכנות הומיאופתיות ובייעוץ בנושאי רפואה משלימה.
 

לייעוץ טלפוני ניתן לפנות בכל שאלה בטל': 052-8077713 או
באמצעות המייל ilallev@gmail.com

האמור לעיל הינו מידע בלבד, אינו המלצה או התוייה לטיפול רפואי, המידע והטיפול אינו מהווה תחליף לטיפול רפואי ו/או חוות דעת רפואית. שימוש באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש. יש לעיין בתקנון האתר טרם השימוש. כל הזכויות שמורות למרכז לרוקחות אלטרנטיבית.


רישיון רוקחות - אילן ללבניקוב