0528-077713
  • טיפול נטורופתי / ייעוץ הוליסטי
  • רפואה טבעית
  • מוצרים טבעיים

חיזוק מערכת החיסון לפי שיטות הרפואה האלטרנטיבית

מערכת החיסון היא למעשה ההגנה של הגוף מפני מחלות שונות. מערכת החיסון מזהה את גורם המחלה ותוקפת אותו. המערכת גם מסוגלת לזהות ולתקוף גורמים חיצוניים (כגון חיידקים) או פנימיים (כגון תאים סרטניים). לכן, מערכת החיסון היא אחת מהמערכות החשובות ביותר בגוף. המערכת בנויה ממנגנונים מורכבים, המגנים על הגוף מפני גורמים חיצוניים מזיקים.

כל עוד האדם בריא, המערכת המסוגלת להגיב בצורה מדוייקת . כאשר פעילות מערכת החיסון היא תקינה, ואין פלישה חיצונית מסיבית במיוחד, המערכת מסוגלת להתגבר על הגורמים העויינים. כאשר מערכת החיסון חלשה, נדרש למערכת זמן רב יותר על מנת להתגבר על הפלישה. דבר זה יכול לנבוע למשל כתוצאה מ תזונה לקויה, מחלות תורשתיות, תרופות ועוד....

כתוצאה מכך, הגוף מפתח דלקות ומחלות. על פי הרפואה האלטרנטיבית, ניתן לתמוך בחיזוק מערכת החיסון על ידי תזונה נכונה וארח חיים בריא, תוספת של ויטמינים וצמחי מרפא בכדי לסייע למנוע מחלות אלו על פי השיטה האלטרנטיבית.

הטיפול הנטורופטי מציג גישה שונה ואלטרנטיבית התומך בטיפול המקובל ברפואה של היום. הוא אינו מנסה להשמיד חיידק או וירוס. כל הטיפול מתמקד באדם עצמו כמכלול, במטרה לסייע לחזק ולשקם את מערכת החיסון כדי שזו תוכל להתמודד בקלות עם מחלה קיימת ותמנע הדבקות נוספות.

הדרך הטבעית לשמירה על גוף בריא מתחילה בחיזוק מערכת החיסון,דרך תזונה נכונה ואימוץ אורח חיים בריא אינדיוידואלי לכל מטופל. הדרך שלי מחזקת את הגוף והנפש ומעודדת לאורח חיים נכון ובריא תוך שילוב עקרונות הרפואה הטבעית.

לייעוץ טלפוני ניתן לפנות בכל שאלה בטל': 052-8077713 או
באמצעות המייל ilallev@gmail.com

האמור לעיל הינו מידע בלבד, אינו המלצה או התוייה לטיפול רפואי, המידע והטיפול אינו מהווה תחליף לטיפול רפואי ו/או חוות דעת רפואית. שימוש באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש. יש לעיין בתקנון האתר טרם השימוש. כל הזכויות שמורות למרכז לרוקחות אלטרנטיבית.


רישיון רוקחות - אילן ללבניקוב

כל הזכויות שמורות למרכז לרוקחות אלטרנטיבית.