0528-077713
  • טיפול נטורופתי / ייעוץ הוליסטי
  • רפואה טבעית
  • מוצרים טבעיים

תכנית ההרזיה הטבעית של אילן ללבניקוב Dr. Pharm

תוכניות הרזיה שונות להפחתת משקל, ובעיקר דיאטות קיצוניות, נוטות להצהיר כי השימוש בהן יביא לירידה במשקל במהירות רבה, ולרוב גם ללא פעילות גופנית. ואולם כפי שידוע לכולנו "אין ארוחות חינם", כי בדרך כלל, הבטחות אלו מתבררות תוך זמן קצר כבלתי מציאותיות וקשות ליישום. מרבית תוכניות הדיאטה המכוונות להרזיה מהירה (בין אם באמצעות דיאטה מהירה, דיאטת כאסח וכיו"ב) מסתיימות בעליה חוזרת במשקל, ולעתים גם בהשמנה, נוסף על המשקל ההתחלתי. הגורמים לכך רבים ומגוונים, אך נראה כי הקושי הרב שביישומן הוא הגורם העיקרי לכך.

קיצוניות זו מתבטאת בעיקר באיסור צריכת מזונות (מה שמוביל בסוף הדיאטה להסתערות וצריכה חריגה של מאכלים שנאסרו עלינו), בהגבלת קלוריות מוגזמת ובמעבר לאורח חיים דיאטטי ללא בשלות גופנית ונפשית. יש צורך בייעוץ נטורופטי הכולל תזונה נכונה והתאמה אישית של צמחי מרפא, לצורך יישום של תוכנית דיאטה ועל מנת לאפשר לגוף להתאים את עצמו לשינוי (בתפריט דיאטה ובפעילות הגופנית) והן על מנת לסגל אורח חיים שיכול לתמוך בהתמדה בדיאטה, באמצעות מתכוני דיאטה מתאימים. ההצלחה בדיאטה תלויה בשני גורמים מרכזיים: 1. הדרגתיות בקצב ההרזיה והירידה במשקל (הפחתת קלוריות מדודה). 2. הדרגתיות בפעילות ספורטיבית.

15שנים של ניסיון וטיפול בסובלים מהשמנת יתר אפשרו לי לגבש תוכנית הרזיה יעילה ומיומנת.מדובר בתוכנית תזונה בטוחה, הגיונית, גמישה וקלה לביצוע. התוכנית מוכחת מדעית נכונה לטיפול בהשמנת יתר ומביאה להרזיה לטווח ארוך על ידי שימוש בידע ונסיון עשיר בצמחי מרפא וללא כל תופעות לוואי. במהלך התוכנית, המטרה היא לטפל לא רק בהשמנה אלא גם בגורמיה השונים ובכך להפסיק אחת ולתמיד את מערבולת הדיאטות שיתכן שחלק מכם נפלו ברשתן פעמים רבות. היתרון בשיטה שפותחה על ידי הוא בכך שאני מאבחן כל מטופל/ת על ידי איבחון אירידיולוגי(דרך קשתית העין) ולאחר מכן אני מתאים לו/ה באופן אישי את התזונה הייחודית לפי המבנה המולד מבחינה פיזית ונפשית.

רוצה לעבור מהפך ושינוי בחייך כפי שרבים מלקוחותיי המרוצים עברו?
רוצה להפטר מכל השומן העודף פעם אחת ולתמיד ללא סבל ורעב?
רוצה לבצע דיאטה שהיא גם בריאה וגם יעילה?
הפעם זה יצליח לך!

לייעוץ טלפוני ניתן לפנות בכל שאלה

בטל': 052-8077713

או באמצעות המייל ilallev@gmail.com