0528-077713
  • טיפול נטורופתי / ייעוץ הוליסטי
  • רפואה טבעית
  • מוצרים טבעיים

דיקור סיני | אקופונקטורה

שיטת הטיפול היעילה ביותר ברפואה הסינית המתבססת על דקירת המטופל במחטים סטריליות ועדינות במיוחד בנקודות ספציפיות בגוף.

הדיקור הסיני מסייע במצבים של כאבים כרוניים כגון מיגרנות, כאבי פרקים, כאבי שרירים, מניעת דלקות כרוניות, גמילה מהתמכרויות(עישון, אלכוהול וכדומה), הפחתת מתח נפשי וחרדות, ירידה במשקל, חיזוק מערכת החיסון, פיברומיאלגיה, קנדידה והליקובקטר, בעיות קשב וריכוז, איזון הורמונלי ותופעות גיל המעבר, כולסטרול, סוכרת ולחץ דם גבוה, בעיות שינה, איזון גוף-נפש ועוד.

הדיקור הסיני הומצא לפני כ 2500 שנה בסין העתיקה והתפשט לכל רחבי העולם, והוכח כיעיל על ידי מאות מחקרים מקצועיים, במניעה וטיפול של מחלות כרוניות ומניעת מחלות פיזיות ונפשיות כאחד.

ישנן בגוף 365 נקודות דיקור, אשר מפוזרות על פני מרידיאנים(מסלולי אנרגיה) המקיפים את הגוף כולו ובהן נקודות ציון מרכזיות(נקודות מאסטר).

ישנם 12 מסלולים שונים ולכל מסלול מספר שונה של נקודות דיקור אשר מקושרים ישירות לאיבר פנימי אחר, תפקיד 12 המרידיאנים הוא להפיץ את האנרגיה של האיבר בגוף.

הגורם המקשר בין המרידיאנים לבין האיברים הפנימיים הן נקודות הדיקור הסיני. כלומר, על ידי הדיקור אנו מפעילים את מרכזי האנרגיה בגוף הקשורים לאותו האיבר ובכך מאפשרים את חיזוקו והחזרת האיזון לגוף והמטרה היא טיפול במחלות השונות.

אופן הטיפול:  אבחון החולשות העיקריות באמצעות שיחה, בחירת נקודות הדיקור בהתאם לאבחון, החדרת מחטים סטריליות ועדינות במיוחד לנקודות חשובות בגוף, השארות במצב מנוחה עם  המחטים למשך כ 20-25 דקות, הוצאת המחטים בסיום הטיפול והדבקת מדבקות המכילות גולות או מגנטים להמשך הטיפול בבית המטופל.

מספר טיפולי הדיקור נקבע בהתאם למחלה/דלקת ולאבחון או חומרת מצבו הפיזי והנפשי של המטופל.

הדיקור הסיני היא שיטת טיפות יעילה ובטוחה ביותר  וללא שימוש בתרופות וכימיקלים. הודות ליעילותה ולעוצמתה היא מומלצת למי שרוצה לטפל בכאב או מחלות שונות ואף כרפואה מונעת לשמירה על איכות החיים ואיזון הגוף והנפש.